Aktuality

11. ledna, 2022
  • Text
  • Foto

Volná pracovní pozice Odborný asistent dohledového centra

Chcete se podílet na rozvoji telemedicíny v ČR? Pak hledáme do týmu právě vás!

Centrum telemedicínských služeb se sídlem ve Fakultní nemocnici Ostrava přijme nové uchazeče na pozici odborný asistent dohledového centra s nástupem ihned (po dobu zástupu za mateřskou dovolenou). Centrum telemedicínských služeb se zabývá vzdáleným monitoringem fyziologických funkcí pacientů z pohodlí domova za použití nejmodernějších telemedicínských přístrojů.

Více informací o společnosti naleznete na webu: www.ndcentrum.cz.

Pracovní náplň:
     zajišťování dohledu nad vzdáleným monitoringem pacientů,
     řešení alarmujících hodnot podle předem stanovených procesů,
     obsluha zákaznické zelené linky,
     zavádění nových pacientů, provádění změn v kartě pacienta dle požadavků lékaře,
     zajištění provozu Centra telemedicínských služeb,
     zpracovávání a odesílání reportů,
     asistence pacientům při monitoringu a řešení technických problémů,
     agenda medical devices v aplikované telemedicíně.

 Požadujeme:
     úplné SŠ vzdělání, technické nebo zdravotnické zaměření výhodou, nebo VŠ vzdělání technického směru se zdravotnickým minimem       (biomedicínský inženýr) nebo VŠ vzdělání magisterského typu v oboru ošetřovatelství apod.
     dobrou znalost práce na PC,
     technické zaměření vítáno,
     komunikační schopnosti,
     bezúhonnost a spolehlivost.

 Nabízíme:
     odborné zaškolení v oblasti telemedicíny,
     dobré platové ohodnocení s možností bonusů,
     prestižní pracovní prostory ve FNO,
     možnost podílet se na rozvoji telemedicíny v ČR,
     možnost nástupu na HPP ihned.

Máte-li zájem zúčastnit se přijímacího řízení, zašlete nám prosím svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme v krátké době na osobní pohovor.
Životopis zasílejte do 31.1.2022 na adresu office@ndcentrum.cz
S případnými dotazy nás kontaktujte na tel. 800 500 408.

Fotky