Často kladené otázky

Na jakou nejkratší dobu je třeba si přístroj zapůjčit?

Přístroje je možno zapůjčit na libovolně dlouhou dobu.

Mohou přístroje používat i jiní členové rodiny?

Přístroje může používat pouze osoba, pro kterou jsou zapůjčeny. Při měření jiných osob by došlo k odeslání úplně jiných hodnot fyziologických funkcí, které by mohly znehodnotit celý proces monitoringu.

Upozorníte lékaře v případě zhoršených hodnot?

Ano, Národní dohledové centrum má zcela jasně definované postupy, podle kterých se jedná v těchto situacích tak, aby bylo pacientům zajištěno maximální možné bezpečí.

Je možné používat i více přístrojů najednou?

Ano je to možné a zcela běžné. Jejich nacenění je však třeba dělat individuálně. V případě zájmu nás kontaktujte na office@ndcentrum.cz.

Naučí mě někdo přístroj ovládat?

Při převzetí přístrojů Vám lékař či konzultant klinických aplikací názorně předvede, jak se přístroj ovládá. Všechny nabízené přístroje mají velmi intuitivní ovládání. I přesto jsou vytvořeny jednoduché manuály, ve kterých je postup měření zcela jasně popsán. Tyto manuály si můžete prohlédnout i nyní, před zapůjčením přístroje, abyste si byli zcela jisti, že jej budete umět ovládat. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete zdarma zavolat našim asistentům, kteří Vám s měřením pomohou.

Bude mě sledovat můj ošetřující lékař?

Ano, pokud s námi zatím ještě nezačal spolupráci, stačí jej požádat, aby nás kontaktoval a my s ním domluvíme podmínky spolupráce.

Jak mohu získat podporu Nadačního fondu Domácí Anděl a v jaké výši?

Nadační fond přispívá mnoha pacientům obvykle částkou 20 – 60 % ceny monitoringu, podle skutečné potřeby pacienta. O podporu lze zažádat kontaktováním Nadačního fondu Domácí Anděl.

Dají se přístroje používat kdekoliv nebo jen ve velkých městech?

Ano, přístroje je možné používat kdekoliv na území ČR.

Napište nám svůj dotaz

Přiložit fotografii k příspěvku:   

Vaše zkušenosti s telemedicínou